Triglav

Najwyższy szczyt Alp Julijskich w Słowenii. Wysokość: 2864m

Planica

Dolina górska położona w północno - zachodniej części Słowenii, niedaleko Kranjskiej Gory.

Wielka Krokiew

Zakopane. Skocznia im. Stanisława Marusarza usytuowana na północnym stoku góry Krokiew w Tatrach Zachodnich.

Holmenkollenbakken

Duża skocznia narciarska w norweskim Oslo o rozmiarze HS-134m

NIESAMOWITA HISTORIA

Każdy kibic, który choć raz był na zawodach w skokach narciarskich i oglądał je na żywo marzy aby się tym pochwalić. To normalne.

Teraz jest nasz czas, cudowny czas

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy fascynacja skokami narciarskimi. Nasz fan club jest jedynie nazwą umowną. Nie tworzymy żadnych regulaminów, statutów ani nie jesteśmy stowarzyszeniem. Po prostu kochamy skoki i cieszy nas fakt, że w Zakopanem, Innsbrucku, Bischofshofen czy w Planicy możemy wspierać naszych skoczków swoją obecnością.

Dzisiaj naszą flagę BIELSKO-BIAŁA STRACONKA pokazuje już nie tylko polska telewizja, a również najpopularniejsze stacje sportowe świata. Ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że kibicowaniem na skoczniach zaraziliśmy nasze rodziny i znajomych, którzy z dumą towarzyszą nam pod naszymi transparentami.

LEGENDA

  • POLSKA
  • ZAGRANICA

Dominują wyjazdy krajowe

Jeszcze. Statystycznie rzecz biorąc o prawie połowę więcej razy do tej pory wyjeżdżaliśmy na zawody organizowane w naszym kraju. Wiadomo, nie sposób ominąć imprez organizowanych w Biało-Czerwonej Krainie w Zakopanym. To właśnie pod Wielką Krokwią spotykaliśmy się ze skoczkami narciarskimi najczęściej w naszej fanclubowej historii. Ta tendencja jednak się nieco zmienia.

Słoweńska Planica

Nie ulega wątpliwości, że pierwszym, poza granicami naszego państwa miejscem najchętniej przez nas odwiedzanym, jest słoweńska Planica, a w zasadzie od kilku lat Kranjska Gora. Miasto położone na północno-zachodnim krańcu Słowenii w Alpach Julijskich, niedaleko włoskiej i austriackiej granicy.

TOP