poniedziałek, 01 Kwiecień 2019 / Opublikowany w: FAN CLUB, PUCHAR ŚWIATA
Kranjska Gora, Jasna
Kolejny sezon w skokach narciarskich za nami. Sezon ciekawy pod wieloma względami. Sezon, w którym kilka rozstrzygnięć można uznać za niespodziewane. Na początek zajmijmy się jednak ostatnim weekendem minionego sezonu, który jak zwykle miał miejsce w Planicy.  Kranjska Gora przywitała nas piękną zimową aurą. Po czym błyskawicznie pojawiła się wręcz letnia pogoda z pominięciem przyjemnej
poniedziałek, 18 Marzec 2019 / Opublikowany w: LOTY, PUCHAR ŚWIATA
W końcu koniec tego morderczego Turnieju. Cały sztab oraz cała ekipa naszych skoczków na pewno odetchnęła z ulgą. Już w Oslo było widać, że nasi skoczkowie w norweskim Turnieju raczej  nie będą faworytami do zgarniania wysokich premii za miejsca na podium. Raczej broniliśmy dobrych wspomnień z Seefeld oraz miejsc w Pucharze Świata i Pucharze Narodów.
czwartek, 14 Marzec 2019 / Opublikowany w: FAN CLUB, PUCHAR ŚWIATA
November, Bielsko - Biała Straconka
Zmęczeni? Raw Air nabrał rozpędu. Kolejne przystanki tego turnieju to Lillehammer i Trondheim. Skakanie w środku tygodnia odbija się automatycznie na frekwencji na trybunach. Ale i w tych okolicznościach na polskich kibiców zawsze można liczyć. Odpracowana dniówka i na skocznię. Brawo nasi! Zapewne polscy kibice liczyli, że nasza reprezentacja powalczy o laury w tym prestiżowym
niedziela, 10 Marzec 2019 / Opublikowany w: FAN CLUB, MISTRZOSTWA ŚWIATA, PUCHAR ŚWIATA
Największa impreza sezonu za nami. Zaczęła się dla nas źle, skończyła dobrze i na pewno Mistrzostwa Świata w Seefeld będziemy wspominać  z nostalgią. Bo wyczyn Dawida Kubackiego i Kamila Stocha przejdzie do historii. Ale już rozpoczęła się trzecia edycja norweskiego Turnieju Raw Air. O wynikach naszych skoczków trudno coś dobrego napisać. Na razie mały falstart.
piątek, 01 Marzec 2019 / Opublikowany w: FAN CLUB, MISTRZOSTWA ŚWIATA
November, Bielsko - Biała Straconka
Zacząłem szukać w internecie. Może kiedyś taki cud miał miejsce. Niestety, nie znalazłem. Konkurs na normalnej skoczni Mistrzostw Świata w Seefeld przejdzie do historii. Z kilku powodów. Po pierwsze – nikt nie pamięta tak przewrotnych warunków atmosferycznych. Podobny konkurs pamiętamy może sprzed roku na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu. Po drugie – i tu najstarsi górale
wtorek, 26 Luty 2019 / Opublikowany w: MISTRZOSTWA ŚWIATA
Skocznia narciarska Bergisel w Innsbrucku
Staliśmy na przystanku tramwajowym Sonnenburgerhof. Wokół piękny widok na Patscherkofel, na Innsbruck i na nią. Trzeba przyznać, jest piękna. W blasku słońca wygląda imponująco. Jadąc z przełączy Brenner pojawia się nagle na wysokości miejscowości Igls. Wjeżdżając do tunelu mamy ją nad sobą. I tak jak szybko się pojawia szybko ją mijamy jadąc w kierunku Salzburga.

ZOBACZ NAS NA FACEBOOKU

POZNAJ NAS Z DOBRYCH STRON

“Główny autor tekstów Novembera. Człowiek o niewyobrażalnej łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Uwielbia narciarstwo. Dla Novembera pisze od samego początku. W swojej szufladzie ma najwięcej artykułów, wiele z nich wysokich lotów".

MARO

REDAKTOR NACZELNY
“To on układa treść stron internetowych Novembera. Czasem również pisze teksty. Możliwe, że ukryty talent"

TOmi

ADMINISTRATOR WWW, REDAKTOR

CZEKAMY NA CIEBIE!

REDAKTOR
“I Ty możesz zostać naszym redaktorem! Chcesz z nami współtworzyć treści Novembera? A może jesteś ze Straconki? ". Napisz do nas!
JESTEŚMY:

TWÓRZ RAZEM Z NAMI!

Twórzmy razem treści o skokach narciarskich. Zapraszamy do wspólnego redagowania.

TOP